Maatjes Markt Vlaardingen in de Bijenkorf
Wil jij er zijn voor een ander?
Kom dan op 07 oktober tussen 10.00 en 13.00 naar de Maatjes(informatie)markt in Vlaardingen in Ontmoetingscentrum de Bijenkorf Reigerlaan 100 en maak kennis met maar liefst 10 organisaties die jou graag alles over hun maatjesvrijwilligerswerk willen vertellen!
Nieuwsgierig geworden? Of twijfel je nog of maatjesvrijwilligerswerk iets voor jou is? In beide gevallen nodigen we je van harte uit om te ontdekken met welke van die mooie vrijwilligersorganisaties jij de juiste klik hebt.
Maak blij, word blij!
Maatjes geven andere mensen het gevoel dat ze ertoe doen. Er zijn wandelmaatjes, leesmaatjes, boodschappenmaatjes, schuldhulpmaatjes, huiswerkmaatjes, sportmaatjes. En nog veel meer. Maatjes die langskomen om te kletsen en koffie te drinken. Maatjes die helpen, advies geven of meegaan naar moeilijke dingen. Maatjes die anderen laten lachen. Want plezier en persoonlijk contact staan voorop. Als maatje maak je iemand anders leven leuker en het geeft jezelf ook een goed gevoel!
Tot 7 oktober in de Bijenkorf!