Tour de groentemeester

Tour de groentemeester

Bij vergaderboerderij de Polderij is nu  een kleine koffiebar de Weij bar gevestigd, met een zelfoogst- en bloemenpluktuin. Op deze locatie worden verschillende activiteiten georganiseerd.

Tour de groentemeester

De meester zelf neemt je mee door de eerste zelfoogsttuin van Maassluis en legt uit hoe alles groeit en bloeit. Ongelooflijk dat dit prachtige stukje Maassluis 8 maanden geleden nog een kale vlakte was.

Groentemeester Remko vertelt je hoe zijn droom tot stand is gekomen, en hoe hij deze nu werkelijk beleeft.

Zelfoogsttuin De Groentemeester is een groot succes: het maximum aantal oogstgenoten voor dit jaar was in mum van tijd bereikt. De oogst is boven verwachting dus komend jaar zijn er meer plekken. Nieuwsgierig? Sluit je aan bij de rondleiding van Remko op zondag 3 sept om 12.00u, deelname is kosteloos.

Details